به دلیل نوسانات قیمت برای استعلام لطفا تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۸۴۴۸۹۳
Background Image

روش‌های ارسال

فروشگاه اینترنتی هایپر کارتریج فعال در زمینه فروش آنلاین کلیه محصولات و ماشین های اداری از جمله تونر کارتریج ،‌جوهر ، پرینتر ، دستگاه کپی ، فکس و ... می باشد. هایپر کارتریج برای ارائه خدمات به هم‌میهنان گرامی بستری را فراهم کرده است تا کلیه سفارش ها به تمامی نقاط کشور ارسال شوند. ارسال سریع و کم هزینه و مطمئن راهی ست تا شما عزیزان در هر نقطه از ایران که هستید در اسرع وقت به محصولات و خدمات ما دسترسی داشته باشید. در این صفحه روش های مختلف ارسال را برای شما توضیح می دهیم.با ما همراه باشید.

ارسال با پیک موتوری ( مختص شهر تهران)

اگر ساکن شهر تهران هستید و در هنگام سفارش گزینه ارسال از طریق پیک موتوری را انتخاب کنید ، سفارش شما حداکثر ظرف مدت 24 ساعت به دست شما خواهد رسید.

هزینه ارسال :‌ هزینه ارسال محصولات با توجه به هزینه اعلام شده از طرف شرکت های حمل و نقل موتوری همچون الوپیک و یا اسنپ محاسبه می شود و با توجه به مصافت مقصد از انبار فروشگاه متغیر است.

ارسال از طریق پست جمهوری اسلامی ایران 

کلیه هموطنان ( چه ساکن در تهران و چه نقاط دیگر کشور) می توانند از این روش استفاده کنند. اگر در هنگام سفارش گزینه ارسال از طریق پست را انتخاب کنید ، سفارش شما در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش به اداره پست تحویل داده می شود و حداکثر ظرف مدت 3 روز کاری به دست شما خواهد رسید.

هزینه ارسال :‌  محاسبه هزینه ارسال در اداره پست به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله وزن بسته ، اندازه بسته و مقصد . این مبلغ برای پاکت نامه در حدود 6000 تومان و برای یک پرینتر 7 کیلوگرمی در حدود 40 هزار تومان است. (قیمت ها تقریبی می باشد و ممکن است تغییر کند)

ارسال از طریق تیپاکس

تیپاکس یک شرکت حمل و نقل خصوصی است. ساز و کار تیپاکس همانند شرکت پست است با این تفاوت که سرعت ارسال محصولات از طریق تیپاکس بالاتر می باشد. تیپاکس حداکثر ظرف مدت 48 ساعت و معمولا پس از 24 ساعت بسته را به دست شما می رساند.

هزینه ارسال :‌ نحوه محاسبه هزینه همچون اداره پست است ،‌با این تفاوت که تعرفه در تیپاکس تا 30 درصد بیشتر از اداره پست می باشد.

ارسال از طریق باربری

این روش فقط به سفارش مشتری و با مسئولیت خودش فعال می شود. باربری ها حداکثر ظرف مدت 24 ساعت بسته را به دست شما خواهند رساند.

هزینه ارسال : این روش در مقایسه با روش های دیگر هزینه ارسال کم تری دارد.