به دلیل نوسانات قیمت برای استعلام لطفا تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۸۴۴۸۹۳
Background Image

درباره ما

درباره فروشگاه اینترنتی هایپر کارتریج

 

امروزه اهمیت وجود فروشگاه های اینترنتی بر کسی پنهان نیست. با گسترش تکنولوژی در زمینه فناوری اطلاعات ،تجارت های بزرگ و کوچک برای آنکه بتوانند در بازار رقابتی نفس بکشند ناچار به روی آوردن به سمت کسب و کارهای آنلاین می باشند. بازار رقابتی و خدمات رسانی آنلاین باعث شد تا تیم فروش و خدمات فروشگاه هایپر کارتریج به صورت رسمی علاوه بر ارئه خدمات به صورت سنتی ، اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی هایپرکارتریج نماید. همه تلاش ما در فروشگاه هایپر کارتریج بر آن است تا بتوانیم رضایت مشتری را برآورده کنیم.

واحدهای فروشگاه اینترنتی هایپرکارتریج

الف ) واحد فروش

شما با مراجعه به وب سایت فروشگاه اینترنتی هایپرکارتریج می توانید از جدیدترین محصولات در زمینه ماشین های اداری دیدن فرمایید،‌از آخرین قیمت ها آگاه شوید و اقدام به خرید آنلاین فرمایید.

واحد فروش فروشگاه اینترنتی هایپرکارتریج زیر نظر آقای یوسف آقازاده می باشد. شما می توانید با شماره گیری 02188844893 به طور مستقیم با ایشان در تماس باشید.

ب )‌ واحد تعمیرات

با توجه به افزایش قیمت ارز و در نتیجه بالا رفتن قیمت ماشین های اداری ، اهمیت حفظ و نگهداری این وسایل بیشتر از گذشته شده است. واحد تعمیرات فروشگاه اینترنتی هایپرکارتریج با ارائه خدماتی همچون تعمیر پرینتر ، تعمیر دستگاه کپی و سایر ماشین های اداری ، شارژ و تعمیر کارتریج توسط متخصصین با تجربه به شما این اطمینان را میدهد تا با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت خدمات را به شما ارائه دهد. واحد تعمیرات فروشگاه هایپرکارتریج زیر نظر آقای یوسف آقازاده می باشد. شما می توانید با شماره گیری 02188844893 به طور مستقیم با ایشان در تماس باشید.